(0) 0.00 PLN

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
KONTAKT
+48 41 368 71 90

+48 609 100 050

sklep@alarmyhurt.pl
PROMOCJE


ARTYKUŁY

Testy, nowości, artykuły
ZOBACZ WSZYSTKIE

SZKOLENIA

Podnieś swoje kwalifikacje
ZOBACZ WSZYSTKIE
PROGRAM PARTNERSKI
Indywidualne warunki handlowe

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalny Program Partnerski. Jest to rozbudowana platforma zakupowa umożlwiająca dostęp do szerokiej oferty produktowej, innowacyjnych narzędzi handlowych oraz organizowanych przez nas promocji i szkoleń.

WIĘCEJ
DOSTAWA

Dbając o kompleksową obsługę naszych klientów gwarantujemy również sprawny i bezpieczny transport zakupionych w naszym sklepie produktów.

 
 • Wszystkie zamówienia złożone do godziny 14.00 wysyłamy tego samego dnia.

 • Zamówienia złożone po godz. 14.00 wysyłamy w następnym dniu.

 • Waga oraz koszty dostawy obliczane są w trakcie składania zamówienia. 

  (Dostawa paletą lub półpaletą realizowana jest do 3 dni roboczych oraz indywidualnie wyceniana).

 • Jeżeli transakcja opłacona jest na podstawie faktury proforma, towar wysyłamy w dniu wpłynięcia pieniędzy na konto bankowe.

 • W historii zamówień, istnieje wgląd w złożone zamówienia i możliwość pobrania numeru dokumentu sprzedażny (faktury), a także numer listu przewozowego umożliwiającego śledzenie przesyłki towaru.

PŁATNOŚCI

Nasi Klienci oraz Partnerzy Handlowi mają możliwość wybrania dogodnej dla siebie formy płatności dokonując zakupu w naszej hurtowni.

 • Gotówka - Płatność gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze towaru w siedzibie firmy w Kielcach, ul. Księdza P. Ściegiennego 90 Pobranie - Zapłata kurierowi przy odbiorze towaru (tylko na terenie Polski).

 • Przedpłata - Zapłata na podstawie przesłanej faktury proforma. Po uszykowaniu towaru wysyłamy fakturę do zapłaty na wskazany adres e-mail. Na fakturze podany jest numer konta bankowego na który należny przelać zapłatę za zamówienie w wybranej przez siebie walucie. Po wpłynięciu środków na nasze konto wysyłamy towar pod wskazany przez Państwa adres.

 • Odroczony termin płatności – dla naszych stałych klientów oferujemy odroczone terminy płatności ustalane indywidualnie w oparciu o historię współpracy.

 • Karta kredytowa - Zapłata kartą przez internet podczas składania zamówienia. Przy wybraniu tej opcji, podczas finalizacji zamówienia zostaniecie Państwo przekierowani na stronę autoryzacji kart płatniczych.

 • Jeżeli podczas składania zamówienia wystąpił jakiś problem z płatnością kartą, można wejść w historię zamówień, wybrać odpowiednie zamówienie i ponowić płatność.

 SKLEP W PRZEBUDOWIE

2017-09-19

«  [1]  »

KONTAKT
ALARMYHURT.PL
ul. Ściegiennego 90, 25-116 Kielce
e-mail: sklep@alarmyhurt.pl
tel: 609 100 050
tel: 41 3687190
FACEBOOK
 
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.